AK Parti Beyşehir 46. Danışma Kurulu toplantısı

AK Parti Beyşehir 46. Danışma Kurulu toplantısı
AK Parti Beyşehir 46. Danışma Kurulu toplantısı
KONYA (AA) - AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatınca 46. Danışma Kurulu toplantısı yapıldı.Beyşehir Belediye Düğün Salonu'nda düzenlenen toplantıda...

KONYA (AA) - AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatınca 46. Danışma Kurulu toplantısı yapıldı.

Beyşehir Belediye Düğün Salonu'nda düzenlenen toplantıda konuşan AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, HDP'nin gerçek yüzü, terörle olan ilişkisi ve  PKK 'nın uzantısı olduğunun artık tescillendiğini söyledi.

Devletin terör örgütlerine,  Türkiye 'ye karşı cephe alan herkese haddini bildirmeye gücünün fazlasıyla yeteceğini belirten Babaoğlu, "Dolayısıyla biz Cumhurbaşkanımızın gözetiminde tüm devlet kurullaramızla etkin bir şekilde bu terörle mücadeleye devam ediyoruz, edeceğiz" dedi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek de büyük bir meydan okumayla karşı karşıya bulunduklarını, büyük bir mücadele verdiklerini dile getirdi.

Toplantıya, AK Parti Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, AK Parti 24. Dönem Konya Milletvekili Gülay Samancı, AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Mustafa Şenol ve partililer katıldı.