AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Muş:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Muş:
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Muş:
- "Şimdi önümüzde 7 Haziran gibi önemli bir seçim var. Bu seçimde de inanıyorum, Konya üzerine düşeni yapacak ve 14 milletvekilini de alacaktır"

KONYA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Muş, "Şimdi önümüzde 7 Haziran gibi önemli bir seçim var. Bu seçimde de inanıyorum, Konya üzerine düşeni yapacak ve 14 milletvekilini de alacaktır" dedi.

AK Parti  Konya teşkilatı bin 187 AK Parti Mahalle Başkanı'nı bir araya getirerek 7 Haziran Seçimleri öncesinde bilgilendirme yaptı.

Muş, Konevi Kültür Merkezi'nde düzenlenen AK Partili Mahalle Başkanları Toplantısı'nda ,  Türkiye 'nin önemli bir süreçten geçtiğini, 7 Haziran'daki Genel Seçimlerin Türkiye'nin refah ve istikrarı açısından önemli bir fırsat olduğunu söyledi.

AK Parti'nin kurulduğu günden bu yana milleti için çabaladığını ifade eden Muş, "Bu dönem olduğu gibi her dönemde birileri önümüzü kesmeye çalıştı ama AK Parti tüm seçimlerden daha da güçlenerek çıktı. Şimdi önümüzde 7 Haziran gibi önemli bir seçim var. Bu seçimde de inanıyorum, Konya üzerine düşeni yapacak ve 14 milletvekilini de alacaktır" diye konuştu.

AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat ise 2002'den bu yana Türkiye'de önemli birçok atılım yapıldığını, 7 Haziran'ın da bu bağlamda önemli olduğunu vurguladı.

Paralel yapıyla mücadele ve yeni anayasanın yazımı için yeni dönemin çok önemli olduğunu aktaran Arat, "İnanıyorum ki Konya da üzerine düşen bu sorumluluğu yerine getirecektir" dedi.

Toplantıya, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, AK Parti Konya Milletvekilleri Mustafa Baloğlu, Hüseyin Üzülmez, Mustafa Kabakcı, İlhan Yerlikaya, merkez ilçe belediye başkanları, İl Yönetim Kurulu, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve yönetimleri, 31 ilçe başkanı, ilçe teşkilat başkanları katıldı.