AK Parti Konya İl Başkanı Arat'a ziyaretler sürüyor

AK Parti Konya İl Başkanı Arat'a ziyaretler sürüyor
AK Parti Konya İl Başkanı Arat'a ziyaretler sürüyor
KONYA (AA) - 5. Olağan Konya İl Kongresi'nde İl Başkanlığı koltuğuna oturan Musa Arat ve yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.AK...

KONYA (AA) - 5. Olağan Konya İl Kongresi'nde İl Başkanlığı koltuğuna oturan Musa Arat ve yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

AK Parti ilçe başkanları, merkez ilçe belediye başkanları ile çeşitli kurumların temsilcileri, Arat'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Arat zor ve sorumluluk isteyen bir görev aldıklarını, bu görevi yerine getirmek için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını söyledi.

AK Parti 'nin bir dava partisi olduğunu belirten Arat, şunları kaydetti:

"Böyle büyük ve önemli bir davanın neferi olmak bizler için gurur kaynağıdır. Şimdi çalışma ve bu büyük davayı daha da yüceltme zamanı. Başbakanımızın şehrinde olmamız, sorumluluğumuzu bir kat daha arttırıyor. Önümüzde zor ve mücadeleli bir süreç var. Alnımız ak. Onun için önümüze konan engelleri bir kenara iterek bu büyük mücadelemize devam edeceğiz."

Ziyaretlere, Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç , Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, AK Parti Meram İlçe Başkanı İbrahim Özen, ilçe belediye başkanları ve teşkilat mensupları katıldı.