AK Parti Konya Milletvekili Akış, STK'larla bir araya geldi

AK Parti Konya Milletvekili Akış, STK'larla bir araya geldi
AK Parti Konya Milletvekili Akış, STK'larla bir araya geldi
KONYA (AA) - AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Akış, Beyşehir ilçesinde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşu (STK) temsilcileriyle bir araya...

KONYA (AA) - AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Akış, Beyşehir ilçesinde faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşu (STK) temsilcileriyle bir araya geldi. 

Bir otelin konferans salonunda sivil toplum örgütü temsilcileriyle bir araya gelen Akış, 7 Haziran'da milletvekili görevinin sona ereceğini hatırlatarak, kendisine vekillik döneminde destek verdikleri için teşekkür etti.

Akış, 4 yıl çok önemli bir görevi yerine getirdiklerini, bunun kendisini için büyük bir şeref olduğunu belirterek, çok genç yaşta şerefli bir görevi ifa ettiklerini ifade etti.

Görev süresi içerisinde sivil toplum örgütü temsilcileriyle istişare halinde olduklarını aktaran Akış, şöyle devam etti:

"Birlikte bir şeyler yaptık, bize güç verdiniz. Sizlerin nezdinde, sizlerin temsil ettiğiniz üyelerinizin, toplulukların hemşehrilerimizin gücünü biz hep arkamızda hissettik. Zaten o güçle  çalıştık, o güçtür bizi milletvekili yapan. O güçtür bizi Ankara 'da önemli bir siyasi figür haline getiren. O yüzden tekrar Allah sizlerden razı olsun, hakkınız ödenmez."