AK Parti Konya Milletvekili Babaoğlu fakülteleri ziyaret etti

AK Parti Konya Milletvekili Babaoğlu fakülteleri ziyaret etti
AK Parti Konya Milletvekili Babaoğlu fakülteleri ziyaret etti
KONYA (AA) - AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Selçuk Üniversitesi (SÜ) Beyşehir Ali Akkanat Kampüsü'ndeki fakültelere atanan yeni...

KONYA (AA) - AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Selçuk Üniversitesi (SÜ) Beyşehir Ali Akkanat Kampüsü'ndeki fakültelere atanan yeni dekanları ziyaret etti.

Babaoğlu, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun,  AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Şenol ve partililerle birlikte SÜ Beyşehir Ali Akkanat Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdullah Öztürk ile SÜ Ali Akkanat İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muammer Zerenler'i makamında ziyaret etti.

Babaoğlu, ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada, üniversitenin birimleri olan fakültelerin bir ilçe için hayati öneme sahip olduğunu vurguladı.

İlçenin kalkınmasıyla, gelişmesiyle ilgili ne tür işbirlikleri yapılabileceğini konuştuklarını ifade eden Babaoğlu, "Yani sadece bir 'hayırlı olsun' ziyaretinden ziyade bu tür konuları da gündemimize aldık. Beyşehir'de biliyorsunuz seçimden önce gündeme getirdiğimiz bir konu vardı, Beyşehir için proje grubu kurmak istiyorduk. Bu grubun, sekreteryasını, koordinasyon görevlerini de inşallah fakültelerimiz, sayın hocalarımızla birlikte yürütme konusunda hemfikir olduk" dedi.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun ise üniversite kampüsüne atanan dekanlara yeni görevlerinin hayırlı olması dileğinde bulundu.