AK Parti Konya Milletvekili Kabakcı:

AK Parti Konya Milletvekili Kabakcı:
AK Parti Konya Milletvekili Kabakcı:
- "(AK Parti Konya 5. Olağan İl Kongresi) Büyük bir coşku içerişinde geçen kongremiz sonucunda görevi devreden Ahmet Sorgun ile görevi devralan Musa Arat, el ele 'büyük ve güçlü Türkiye' için daha çok çalışacaklarının mesajını verdi"

KONYA (AA) - AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Kabakcı, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen AK Parti Konya 5. Olağan İl Kongresi'nin büyük bir coşku içerişinde gerçekleştiğine dikkati çekerek, kongrede, "Büyük ve güçlü Türkiye " için daha çok çalışacaklarının mesajının verildiğini söyledi.

Kabakcı, gazetecilere yaptığı açıklamada, partisinin Konya İl Kongresini'nin Konya'ya yakışan coşku ve heyecan içinde gerçekleştiğini bildirdi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Hamas Siyasi Büro Şefi Halid Meşal'in kongreye katıldığını anımsatan Kabakcı, şunları kaydetti:

"Filistin'e ve dünya mazlumlarına, 'yanınızdayız' mesajı verdik. Büyük bir coşku içerişinde geçen kongremiz sonucunda görevi devreden Ahmet Sorgun ile görevi devralan Musa Arat, el ele 'büyük ve güçlü Türkiye' için daha çok çalışacaklarının mesajını verdi. Her iki arkadaşımıza da yaptıkları ve yapacakları için teşekkür ediyoruz. Konya da bir bayrak değişimi yaşandı hedef büyütüldü ve 2015 seçimlerine teşkilatlarımızla hazırız mesajı verilmiştir."