AK Parti Konya teşkilatı bir araya geldi

AK Parti Konya teşkilatı bir araya geldi
AK Parti Konya teşkilatı bir araya geldi
KONYA (AA) - AK Parti Konya İl Başkanlığı, 1 Kasım genel seçimlerinin ardından, düzenlenen "İlk Günkü Aşkla" programında bir araya geldi. AK Parti İl...

KONYA (AA) - AK Parti Konya İl Başkanlığı, 1 Kasım genel seçimlerinin ardından, düzenlenen "İlk Günkü Aşkla" programında bir araya geldi. 

AK Parti İl Başkanı Musa Arat, Dedeman Otel'de düzenlenen programda, 1 Kasım seçimleri için yoğun bir seçim çalışması yaptıklarını söyledi.

Çalışmalar kapsamında vatandaşları ve esnafı ziyaret ettiklerini belirten Arat, "Teşkilatlarımız, gönül birliğini en yoğun yaşayan ve ülkemize örnek olacak il oldu. Sonuçta 1 Kasım'da Konya yine yük aldı. Yüzde 75'e yakın oy veren Konyalı kardeşlerimize şükranlarımızı sunuyoruz. İnşallah önümüzdeki dönemlerde bu, yüzde 85'lere kadar çıkacak" diye konuştu.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ise Konya'nın geçmişten bugüne hep hak ve hakikatin temsilcilerini desteklemiş, hakkın yanında saf tutmuş insanların memleketi olduğunu ifade etti.

Bu temsiliyetin devamı adına herkese büyük sorumluluklar düştüğünü vurgulayan Akyürek, "Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bize her zaman oy veren hemşehrilerimizin de ilk defa oy verenlerin de oy vermeyenlerin de hizmetinde olacağız" dedi.