Akkaya'dan belediye personeline iftar

Akkaya'dan belediye personeline iftar
Akkaya'dan belediye personeline iftar
KONYA (AA) - Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, belediye personeline iftar verdi.Hıdırlık'taki Belediye Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar...

KONYA (AA) - Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, belediye personeline iftar verdi.

Hıdırlık'taki Belediye  Sosyal Tesislerinde düzenlenen iftar öncesi konuşma yapan Başkan Akkaya, belediyenin, doğumundan ölümüne kadar hayatının her evresinde insana hizmet etmeyi görev edinmiş bir kurum olduğunu söyledi.

Belediye personelinin mutlu, gayretli ve arkadaşlarıyla uyumlu çalışmasının önemine dikkati çeken Akkaya, "İnşallah birlik beraberlik içerisinde; Akşehir'imizin güzel insanlarına, Nasreddin Hocamızın torunlarına güzel hizmetlere devam edeceğiz. Böyle güzel günlerin birlik ve beraberliğimize vesile olmasını diliyorum. İnşallah daha nice bayramlara, Kadir gecelerine, hepimizin ailelerimizle birlikte huzur içerisinde erişmesini niyaz ediyorum." dedi.

Akşehir Belediyesi Fasıl Grubu tarafından ilahi ve tasavvuf musikisi dinletisi sunulan programa, AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Bahadır Örs, belediye başkan yardımcıları ve belediye çalışanları katıldı.