Annesini iki kardeşiyle odaya kilitledi

Annesini iki kardeşiyle odaya kilitledi
Annesini iki kardeşiyle odaya kilitledi
- Konya'da psikolojik sorunları bulunan kızı tarafından evlerindeki odaya kilitlenen anne ile iki çocuğu, polis ekiplerince kurtarıldı

KONYA (AA) - Konya'da psikolojik sorunları bulunan kızı tarafından odaya kilitlenen anne ile iki çocuğu polis ekiplerince kurtarıldı.

Alınan bilgiye göre, psikolojik sorunları bulunan Güneş D. (20), merkez Selçuklu ilçesi Sakarya Mahallesi Yanık Ali Sokak'ta 3 katlı binadaki evlerinde annesi Ayşe D. ile tartıştı. Güneş D, kesici bir cisimle elinden yaraladığı annesini iki kardeşiyle odalardan birine kilitledi.

Gürültüyü duyan komşuların ihbarıyla olay yerine gelen polis ekipleri, Güneş D'yi evin kapısını açması için ikna etmeye çalıştı. İtfaiye ekiplerinin de geldiğini gören Güneş D, mutfak penceresinden görevlilere bardak ve tabak fırlattı.

Güneş D'nin bir anlık dalgınlığından yararlanan polis, itfaiye ekiplerinin yardımıyla kapıyı açarak içeriye girdi. Bu kez kendisini evdeki bir odaya kilitleyen Güneş D'nin pencereden atlama ihtimaline karşı itfaiye ekiplerince hava yastığı açıldı.

Odaya kapısını kırarak giren polis ekipleri, Güneş D'yi etkisiz hale getirdi. Başka bir odaya kilitlenen anne ve iki kızı da kurtarıldı.


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  Mutfak

  ,

  Hava

  ,

  Güneş

  ,

  Karşı

  ,

  sakarya