Başkan Özaltun sanayi esnafı ile buluştu

Başkan Özaltun sanayi esnafı ile buluştu
Başkan Özaltun sanayi esnafı ile buluştu
KONYA (AA) - Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, sanayi esnafı ile bir araya geldi.Beyşehir Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanlığı toplantı...

KONYA (AA) - Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, sanayi esnafı ile bir araya geldi.

Beyşehir Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanlığı toplantı salonunda sanayicilerle buluşan Özaltun, göreve geldiği günden bu yana yürütülen belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Beyşehir'in gelişmiş sanayi gücünden söz eden Özaltun, mermer, av tüfeği, oto tamiri gibi birçok sektörde hizmet veren, ilçenin sanayi esnafıyla gurur duyduklarını söyledi.

Esnafın kendini daha iyi geliştirmesi ve yenileyerek daha iyi noktalara gelmesinin ortak arzuları olduğunu dile getiren Özaltun, "Eğer sanayi esnafı kooperatif kurarsa, sanayi giriş çıkış kapıları ve güvenliği gibi konularda belediye olarak destek vermeye hazırız. Sizlerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet üretmeye devam edeceğiz. Her  zaman sanayi esnafının yanındayız" diye konuştu.

Toplantıya, İlçe Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Belediye Başkan Yardımcıları Kahraman Göksu ve Halim Gümüşel, AK Parti İlçe Başkanı Nafiz Huğlu, Beyşehir Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Oktay Kaçar ile birim amirleri ve sanayi esnafı katıldı.