Başkan Özaltun'dan Organize Sanayi Bölgesine ziyaret

Başkan Özaltun'dan Organize Sanayi Bölgesine ziyaret
Başkan Özaltun'dan Organize Sanayi Bölgesine ziyaret
KONYA (AA) - Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Bayavşar Mahallesi'ndeki Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti.Beyşehir Organize Sanayi Bölge...

KONYA (AA) - Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Bayavşar Mahallesi'ndeki Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti.

Beyşehir Organize Sanayi Bölge Müdürü Mutlu Korkmaz'ın da eşlik ettiği ziyarette sanayi bölgesinde faaliyet gösteren fabrikaları gezen Özaltun, işletme sahiplerinden bilgi aldı. Yeni üretime geçen fabrikalara da hayırlı olsun dileklerini ilete Özaltun, inşaatı devam eden firmaların çalışmalarını yerinde inceledi.

Sağladıkları istihdam ve katma değerle Beyşehir ekonomisini güçlendiren sanayicilere teşekkür eden Özaltun, "Beyşehir'in ekonomisine can veren, bölge insanına iş, aş veren sanayicilerimiz bizim için çok değerli. Her zaman yanlarındayız, destekçileriyiz. Sanayicilerimizle ortak akıl birliğinde çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

OSB'deki gelişmeler hakkında bilgi veren Korkmaz ise bölgede teşvik kanunundan sonra 41 parselin tahsisinin yapıldığını, daha önceki yatırımlarla 5 işletmenin de üretimde olduğunu ifade etti.

7 işletmenin inşaat halinde, diğerlerinin ise proje ve ruhsat aşamasında olduğunu dile getiren Korkmaz, Teşvik Kanunu'ndan sonra bölgeye yoğun talep olduğunu vurguladı.


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  OSB

  ,

  Belediye

  ,

  Proje

  ,

  İnşaat

  ,

  sanayi

  ,

  ,

  zaman