Başkan Toru'dan başarılı sporculara altın

Başkan Toru'dan başarılı sporculara altın
Başkan Toru'dan başarılı sporculara altın
KONYA (AA) - Sakarya'da düzenlenen Türkiye Wushu Taolu Büyükler ve Gençler Şampiyonası'nda Meram Belediyespor adına mücadele eden ve elde ettikleri...

KONYA (AA) - Sakarya'da düzenlenen Türkiye Wushu Taolu Büyükler ve Gençler Şampiyonası'nda Meram Belediyespor adına mücadele eden ve elde ettikleri derecelerle Balkan Şampiyonası'na gitmeye hak kazanan sporcular, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru'yu ziyaret etti.

Gösterdikleri başarılardan dolayı sporcuları altınla ödüllendiren Toru, Meram Belediyespor bünyesindeki sporcuların gösterdikleri başarıları önemsediklerini ifade etti.

Çocukların ve gençlerin erken yaşta sporla tanışarak başarılara ulaşmasını mutlulukla karşıladığını belirten Toru, "Özellikle kötü alışkanlıklardan uzak ve sağlıklı bir nesil yetiştirmek adına sporun ve sporcunun yanında yer almaya gayret ediyoruz. Wushuda bizlere bu gururu yaşatan sporcularımıza, antrenörlerimize ve kulüp başkanımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Toru, Meram Belediyespor wushu takımı sporcuları Sıla Özgen Öden, Hatice Nur Küçüktanık ve Hatice Eylem Özkay'a altın hediye etti.

Wushu İl Temsilcisi Yunus Emre Doğan ise, wushu sporuna verdiği desteklerden dolayı Toru'ya teşekkür ederek, plaket sundu.

Ziyarete,  Meram Belediyespor Wushu Takımı Kulüp Başkanı Hüseyin Saraç, başkan yardımcısı Seyit Solma ve antrenörler Yılmaz Murat ile Mehmet Altınsarı katıldı.