Beyşehir AK Parti 42. Danışma Meclisi toplantısı

Beyşehir AK Parti 42. Danışma Meclisi toplantısı
Beyşehir AK Parti 42. Danışma Meclisi toplantısı
KONYA (AA) - Beyşehir ilçesinde AK Parti 42. Danışma Meclisi toplantısı düzenlendi.Bir düğün salonundaki toplantıya AK Parti Konya Milletvekili...

KONYA (AA) - Beyşehir ilçesinde AK Parti 42. Danışma Meclisi toplantısı düzenlendi.

Bir düğün salonundaki toplantıya  AK Parti Konya Milletvekili Hüseyin Üzülmez,  Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Başkan Yardımcıları Kamil Göksu ve Halim Gümüşel, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Şenol ile partililer katıldı.

 Üzülmez, 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimlerine dikkat çekti.

Seçimlerin Türkiye için çok önemli olduğunu vurgulayan Üzülmez, "Türkiye'yi bu seçimle istenilen hedefe ulaşıldığı zaman  ne uluslararası arenada, ne yurtiçinde, ne ekonomide, ne de sosyal alanda hiçbir anlamda kimse yakalayamayacak" dedi.

Başbakanın Konya'dan olduğunu, seçimde Konya'dan Türkiye'ye farklı bir ses verme mecburiyeti olduğunu dile getiren Üzülmez, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Evet geçmişte Konya kısa süreli de olsa başbakan çıkardı ama olağanüstü şartlarda çıkardı. Şimdi ise gerçekten bu milletin sevgisini, muhabbetini kazanmış bir başbakanımız var. Konya'nın bağrından çıkmış, onun için Konya'dan 7 Haziran'da daha ciddi ses vermek gerekiyor. Bunun için hedefimiz yüzde 80. Yüzde 80 oy alarak azami şekilde milletvekili çıkararak, Türkiye'de Başbakanımızın Konyalılar olarak parti gözetmeksizin arkasında olduğumuzu göstermemiz gerekiyor. Bunun çalışmasını yapacak olan ise teşkilatlarımız ve teşkilatların en kılcal damarları olan mahalle temsilcilerimiz yani sizlersiniz."

Konuşmanın ardından toplantı basına kapalı devam etti.