Beyşehir Belediyesinde bayramlaşma

Beyşehir Belediyesinde bayramlaşma
Beyşehir Belediyesinde bayramlaşma
KONYA (AA) - Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, geride kalan kurban bayramının ardından başlayan ilk mesai gününde Belediye'nin tüm...

KONYA (AA) - Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, geride kalan kurban bayramının ardından başlayan ilk mesai gününde Belediye'nin tüm birimlerindeki personelle bayramlaştı.

Başkan Özaltun, kendisine eşlik eden Başkan Yardımcısı Halim Gümüşel ve birim müdürleri ile birlikte Temizlik İşleri, Park ve Bahçeler, Fen İşleri ve Kademe, Zabıta Müdürlüğü ile hizmet binasındaki birimlerde çalışan personelle toplu bayramlaşma programında bir araya geldi.

Başkan Özaltun, yaptığı konuşmada, birlik ve beraberliğe yönelik mesajlar verdi.

Bayramların da birlik ve beraberliğe vesile olan en mübarek ve müstesna günler olduğuna dikkati çeken Özaltun, "Annesinden, babasından uzakta olan insanlar bile bayramlar sayesinde annesini, babasını, eşini, dostunu ziyarete giderler ve paylaşmanın ne demek olduğunu en net bayramlarda görürler. Bayramda sizler de paylaştınız, görüştünüz, konuştunuz. İnşallah hep beraber, birlik ve beraberlik çerçevesinde bu ülkenin huzura çıkması ve bölgemize en iyi hizmetleri verebilmek için elimizden ne geliyorsa yapacağız" dedi.


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  Belediye

  ,

  Kurban

  ,

  başkan

  ,

  Birlik

  ,

  hizmet