Beyşehir Belediyesinde kurum içi eğitim semineri

Beyşehir Belediyesinde kurum içi eğitim semineri
Beyşehir Belediyesinde kurum içi eğitim semineri
KONYA (AA) - Beyşehir Belediyesi, kurumsal yapısını güçlendirmek ve hizmet kalitesini artırmak amacıyla kurum içi eğitim faaliyetlerini...

KONYA (AA) - Beyşehir Belediyesi, kurumsal yapısını güçlendirmek ve hizmet kalitesini artırmak amacıyla kurum içi eğitim faaliyetlerini sürdürüyor.

Vatandaşa etkin, verimli ve güler yüzlü hizmet vermek, personelin bilgi birikimi ve donanımlarını daha üst seviyeye çıkarmak için kurum içi eğitim çalışmalarına ağırlık veren Beyşehir Belediyesinde "Etkili İletişim ve Güzel Konuşma, Liderlik ve Takım Çalışması" konulu seminer verildi.

  Beyşehir Belediyesi toplantı salonunda gerçekleşen seminerin ilk etabında Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Enver Aydoğan tarafından Etkili İletişim ve Güzel Konuşma eğitimi verildi.

Yaklaşık 2 saat süren seminerde etkin iletişimin önemi, kurum içi iletişim, beden dili, vatandaşla doğru iletişim ve güzel konuşma gibi konularda eğitim verildi. Seminerin ikinci etabında ise belediye birim amirlerine Kişisel Gelişim Uzmanı Sultan Erkoç tarafından Liderlik, takım çalışması, kararlılık, disiplin, risk yönetimi hakkında önemli bilgiler aktarıldı.

Kurum içi eğitimlere büyük önem verdiklerini dile getiren Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, belediye olarak vatandaşa en iyi, en kaliteli hizmeti vermeyi amaçladıklarını vurguladı.