Beyşehir SGM Müdürü Çavuşlu Beyşehir'e veda etti

Beyşehir SGM Müdürü Çavuşlu Beyşehir'e veda etti
Beyşehir SGM Müdürü Çavuşlu Beyşehir'e veda etti
KONYA (AA) - Beyşehir Sosyal Güvenlik Merkezi (SGM) Müdürü Ekrem Çavuşlu, ilçeye veda etti.Çavuşlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, yaklaşık 6 aydır...

KONYA (AA) - Beyşehir  Sosyal Güvenlik Merkezi (SGM) Müdürü Ekrem Çavuşlu, ilçeye veda etti.

Çavuşlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, yaklaşık 6 aydır sürdürdüğü SGM Müdürlüğü görevinden  atama görmesi nedeniyle ayrıldığını belirtti.

Bu süreçte bölge halkı için en iyi hizmeti sunmaya gayret ettiğini ifade eden Çavuşlu, "Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü bir makam olmasından öte halka hizmet etmek için bir bayrak yarışıdır. Bu bayrak yarışında bıraktığım görevi devralan arkadaşımın da hizmetlerini daha ileri taşıyacağına inanıyor, hizmet alan vatandaşlarımıza hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.

Çavuşlu,  göreve başladığından itibaren Beyşehir SGM Müdürlüğü'nde tüm ve işlemlerin yapılabilmesi için çalışmalar başlatıldığını vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Merkez müdürlüklerinin kuruluş amacına uygun olarak hizmet sunması bakımından emeklilik, icra ve yurtdışı borçlanma işlemlerinin de Beyşehir SGM tarafından yapılabilmesi bakımından yöneticilerimizden ve siyasilerimizden gereken desteğin verilmesi ve takibinin yapılmasını temenni ediyorum. Yaptığımız çalışmalarda bizden maddi ve manevi desteğini esirgemeyen başka ilçe kaymakamımız olmak üzere herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Kurumumuz çalışmalarında işbirliği ve uyum içinde çalıştığımız sivil toplum kuruluşlarına, kurumumuzun tefrişatında vermiş oldukları maddi destekten dolayı Beyşehir Ticaret, Şoförler ve Otomobilciler ile Taşıyıcılar odalarımıza ilçemizde gerçekleştirdiğimiz etkinlikleri ve kurumsal duyuruları halkımıza ulaştırmamıza vesile olan ve bu yönüyle de sosyal güvenlik hizmetlerinin önemli bir parçası olan basınımıza ayrıca teşekkür ediyorum."