Beyşehir'de kış kamplarına start verildi

Beyşehir'de kış kamplarına start verildi
Beyşehir'de kış kamplarına start verildi
KONYA (AA) - Beyşehir ilçe protokolü, Gençlik ve İzcilik Eğitim Tesisleri'nde düzenlenen kamp ateşi etkinliğinde buluştu.Beyşehir Gençlik ve İzcilik...

KONYA (AA) - Beyşehir ilçe protokolü, Gençlik ve İzcilik Eğitim Tesisleri'nde düzenlenen kamp ateşi etkinliğinde buluştu.

Beyşehir Gençlik ve İzcilik Eğitim Tesisleri'nde düzenlenen etkinliğe, İlçe Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Garnizon ve İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Özdemir, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Beyşehir Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yurt, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Demirgül, kurum amirleri, siyasi parti ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve oda başkanları katıldı.

Tesislerde ilçe protokolüne verilen onur yemeğinin ardından kamp ateşi yakıldı. 

Beyşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Bayındır, yaptığı konuşmada, tesislerde düzenledikleri programla ilçe protokolünü bir araya getirdiklerini belirtti.

Kamp ateşini yakarak kış kamplarının startını verdiklerini ifade eden Bayındır, "İlçemiz protokolüne ve katılımcılara programımıza katıldığı için teşekkür ediyorum. Bu etkinlikle ayrıca, Beyşehir'de de böyle bir tesis olduğunu tüm Konya'ya ve ülkemize duyurmayı amaçladık" dedi.