Beyşehir'de öğretmenler voleybol turnuvasında ter döküyor

Beyşehir'de öğretmenler voleybol turnuvasında ter döküyor
Beyşehir'de öğretmenler voleybol turnuvasında ter döküyor
KONYA (AA) - Beyşehir ilçesinde, düzenlenen okullar arası voleybol turnuvası başladı. Turnuvada, çeşitli eğitim kurumlarında görev yapan öğretmenler,...

KONYA (AA) - Beyşehir ilçesinde, düzenlenen okullar arası voleybol turnuvası başladı. Turnuvada, çeşitli eğitim kurumlarında görev yapan öğretmenler, oluşturdukları voleybol takımlarında ter döküyor.

Beyşehir Kaymakamlığı himayesinde İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından sporun birleştirici gücünün temel alınarak okul ve eğitim kurumlarındaki çalışanlar arasın birlik ve beraberliğin sağlanması, dostluk ve arkadaşlıkların artırılması amacıyla düzenlenen turnuvada 3 ayrı grupta 27 okul voleybol takımı mücadele ediyor. 

Beyşehir spor salonunda başlayan ve öğretmenlerden oluşan voleybol takımları, grup müsabakalarının ardından final grubu karşılaşmalarında ipi göğüsleyebilmek için ter dökecek.

Turnuvada ilk müsabakalar oynanırken karşılaşmaları İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk, Milli Eğitim Şube Müdürü Rüştü Beğendi, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mehmet Bayındır ve takımların taraftar grupları izledi.


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  spor

  ,

  Okul

  ,

  Final

  ,

  ilçe

  ,

  taraftar

  ,

  eğitim

  ,

  Voleybol

  ,

  Birlik