Beyşehir'de "özel öğrenciler" sema gösterisi izledi

Beyşehir'de "özel öğrenciler" sema gösterisi izledi
Beyşehir'de "özel öğrenciler" sema gösterisi izledi
KONYA (AA) - Beyşehir Kamil Akkanat Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi'nde birinci ve ikinci kademe eğitim gören 60 öğrenci, Konya'da sema...

KONYA (AA) - Beyşehir Kamil Akkanat Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi'nde birinci ve ikinci kademe eğitim gören 60 öğrenci , Konya'da sema gösterisi izledi.

Beyşehir İlçe Jandarma Komutanlığınca hazırlanan organizasyon çerçevesinde sema gösterisini izleyen "özel öğrencilere" aileleri ve jandarma ekipleri de eşlik etti.

Kamil Akkanat Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Müdürü Mustafa Çelik, gazetecilere yaptığı açıklamada, Mevlana'nın 741. Vuslat Yıl Dönümü Uluslararası Anma Törenleri kapsamında düzenlenen sema gösterilerine jandarma ekiplerinin bilet temin ettiğini belirtti.

Ekiplere teşekkür eden Çelik, "Geçtiğimiz yıl da yine jandarmamızın verdiği destekle öğrencilerimize Mevlana Müzesi ve 80 Binde Devr-i Alem Parkı'na yönelik Konya gezilerimiz olmuştu. Öğrencilerimizin sosyalleşmesi ve toplumsal kabulün artırılmasına yönelik olarak düzenlenen faaliyetlerimizden biri de sema organizasyonu oldu" dedi.


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  Mevlana

  ,

  Öğrenci

  ,

  ilçe

  ,

  jandarma

  ,

  eğitim

  ,