Beyşehir'de peyzaj çalışmaları hız kazandı

Beyşehir'de peyzaj çalışmaları hız kazandı
Beyşehir'de peyzaj çalışmaları hız kazandı
KONYA (AA) - Beyşehir ilçesinde, yaz mevsiminin gelmesi ile park ve bahçelerde peyzaj çalışmalarının hız kazandığı bildirildi.Beyşehir Belediye...

KONYA (AA) - Beyşehir ilçesinde, yaz mevsiminin gelmesi ile park ve bahçelerde peyzaj çalışmalarının hız kazandığı bildirildi.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, gazetecilere yaptığı açıklamada, Park ve Bahçeler Müdürlüğünün kenti güzelleştirmek, park, bahçe ve ana arterlere daha estetik bir görünüm kazandırabilmek için mesaisini sürdürdüğünü belirtti.

Yürütülen çalışmaların vatandaşlar tarafından da takdir gördüğünü aktaran Özaltun, şunları kaydetti:

"İlçemiz genelindeki parklara, kavşak ve refüjlere diktiği gül ve mevsimlik çiçeklerle Beyşehir'i adeta çiçek bahçesine dönüştüren Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz ekipleri, daha güzel, daha yeşil bir Beyşehir hedefine ulaşmak için çalışmalara hız verdi. İlçemizde, peyzaj, çevre düzenlemesi, yeşillendirme, yeşil alanlarda temizlik ve bakım çalışmalarının yanı sıra belediyemiz serasında mevsimlik çiçekler de üretilmektedir. Yaşanabilir modern bir şehir olmanın yanında yeşil alanlarıyla da zengin bir şehir görüntüsü hedefliyoruz. Amacımız her alanda olduğu gibi peyzaj çalışmalarında da şehrimizi marka şehir haline getirmektir."

 


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  çevre

  ,

  Belediye

  ,

  Çiçek

  ,

  Kavşak

  ,

  Zengin

  ,

  Modern