Beyşehir'de protokol üyelerinden öğretmenlere ziyaret

Beyşehir'de protokol üyelerinden öğretmenlere ziyaret
Beyşehir'de protokol üyelerinden öğretmenlere ziyaret
KONYA (AA) - Beyşehir ilçe protokolü öğretmenleri görev yaptıkları okullarda  sürpriz bir şekilde ziyaret ederek öğretmenler gününü kutlamaya...

KONYA (AA) - Beyşehir ilçe protokolü öğretmenleri görev yaptıkları okullarda  sürpriz bir şekilde ziyaret ederek öğretmenler gününü kutlamaya başladı.

Öğretmenler Günü kutlama ziyaretlerine Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, İlçe Garnizon ve Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Özdemir, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Demirgül, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sabit Çalık, Başkan Yardımcıları Halim Gümüşel ve Kahraman Göksu katıldı.

Öğretmenlerin toplumun varlığını sürdürmesinde, kendilerini geliştirmesinde, çağı yakalamada çok önemli unsurlar olduğunu dile getiren Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, "Biz sizleri çok sayıyoruz, her birimiz birer öğretmeniz aslında ama sizler profesyonel olarak bu işi yapıyorsunuz. Bizler de öğretmenlerle bugünlere gelebildik. Sizlerin nazarında bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü şimdiden kutluyor, başarılarının devamını diliyorum"dedi.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun da,  Beyşehir'de faaliyet gösteren 70'e yakın okul bulunduğunu belirterek, bu okullarda görev yapan öğretmenleri 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne kadar ziyaret edip, günlerini kutlamak istediklerini söyledi. 

Konuşmaların ardından öğretmenlere, kendi ismlerinin yer aldığı özel kalemler protokol tarafından takdim edildi. İlçe protokolü, ziyaretlerinin sonunda  öğretmenler odasında öğretmenleri ve okul idarecilerinin istek ve taleplerini de dinledi.