Beyşehir'de SYDV heyeti sivil üye seçimi yapıldı

Beyşehir'de SYDV heyeti sivil üye seçimi yapıldı
Beyşehir'de SYDV heyeti sivil üye seçimi yapıldı
KONYA (AA) - Beyşehir ilçesinde, 2015 yılı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) mütevelli heyeti sivil üye seçimi yapıldı.Beyşehir İlçe...

KONYA (AA) - Beyşehir ilçesinde, 2015 yılı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) mütevelli heyeti sivil üye seçimi yapıldı.

Beyşehir İlçe Kaymakamlığı tarafından Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen seçimlerde, 3294 Sayılı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Kanunu kapsamında her faaliyet dönemi için belirlenen mahalle muhtarları arasından 2 sivil üyenin seçimi yapıldı.

Kaymakam Muzaffer Başıbüyük başkanlığında 49 mahalle muhtarı ile 5 sivil toplum kuruluşunun katılımıyla yapılan seçimde, SYDV mütevelli heyetine 33 oyla Müftü Mahallesi Muhtarı Ali Uçar, 29 oyla Kuşluca Mahallesi Muhtarı Eşref Yılmaz, 5 oy ile de Selki Kasabası Kalkınma ve Yaşatma Derneği Başkanı Durmuş Ceylan seçildi.

Başıbüyük, yaptığı konuşmada, mütevelli heyetinde görevden ayrılacaklara teşekkür ederek, yeni göreve başlayanlara da başarılar diledi.


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  Kaymakam

  ,

  toplum

  ,

  ilçe

  ,

  eğitim

  ,

  sivil toplum

  ,

  sivil

  ,

  sosyal

  ,

  oy

  ,

  2015