Beyşehir'de turizm alanında çalışmalar sürüyor

Beyşehir'de turizm alanında çalışmalar sürüyor
Beyşehir'de turizm alanında çalışmalar sürüyor
KONYA (AA) - Beyşehir Belediyesi tarafından, ilçede turizmin canlanması için sergilenmek üzere Konya'dan kullanım dışı iki tank getirildi.Beyşehir...

KONYA (AA) - Beyşehir Belediyesi tarafından, ilçede turizmin canlanması için sergilenmek üzere Konya'dan kullanım dışı iki tank getirildi.

Beyşehir Festival Meydanı'na getirilen tankları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Murat Özaltun, Beyşehir'in tanıtımı için büyük çaba sarf ettiklerini söyledi.

Üzümlü ve Huğlu Mahallelerinin av tüfeği üretimi konusunda Türkiye 'nin yüzde 95'ine dünyanın ise yüzde 83'lük kısmına cevap verdiğini belirten Özaltun, şunları kaydetti:

"Dolayısıyla sanayi bakımından başarı oranımız gayet iyi. Tecrübeli ve kalifiyeli ustalarımız var. Konya'dan talep ettiğimiz tankları dün festival meydanına indirdik. Burada talep çok olursa aynı şekilde Üzümlü ve Huğlu Mahallelerimizin girişlerine birer tank daha getireceğiz. Vermek istediğimiz mesaj ise; Üzümlü ve Huğlu'da böyle tanklar üretebiliriz. Tankların yanı sıra önümüzdeki haftalarda İzmir 'den bir savaş gemisi getirilecek. Sloganımız Beyşehir Denizi ve Beyşehir'e savaş gemisinin ardından bir de deniz altı getireceğiz. Böylelikle Beyşehir Gölü artık Beyşehir Denizi olacak. Ayrıca Genel Kurmay Başkanlığının yasakladığı F4 uçakları için de bir talepte bulunduk."


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  İzmir

  ,

  KONYA

  ,

  Belediye

  ,

  sanayi