Beyşehir'de yol yapım çalışmaları sürüyor

Beyşehir'de yol yapım çalışmaları sürüyor
Beyşehir'de yol yapım çalışmaları sürüyor
KONYA (AA) - Beyşehir Belediyesi'nin, ilçe merkezinde asfalt çalışmalarına ara vermeden devam ettiği bildirildi.Beyşehir Belediye Başkanı Murat...

KONYA (AA) - Beyşehir Belediyesi'nin, ilçe merkezinde asfalt çalışmalarına ara vermeden devam ettiği bildirildi.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Beyşehir Belediyesi'nin ilçeye bağlı Sadıkhacı Mahallesi'nde ortaklaşa yürüttüğü sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. 

Özaltun, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, Büyükşehir ve Beyşehir Belediyesi'ne bağlı fen işleri ekiplerinin resmi tatile girilmesine rağmen aralıksız çalışmaya devam ettiğini söyledi.

İlçede geniş bir coğrafyaya hizmet götürmeye çalıştıklarının altını çizen Özaltun, Yeni Büyükşehir Yasası ile Beyşehir Belediyesi'ne bağlanan 55 mahallede hizmet verdiklerini aktardı.

Özaltun, Sadıkhacı Mahallesine sıcak asfalt çalışmasına başladıklarını belirterek, "Mahallemizi daha da güzelleştiriyoruz. İş makinelerimizle sıcak asfalt dökmek için seferber olduk. Tatil demeden ekiplerimiz çalışıyor. Hemşehrilerimize de ifade etmiştim, kalan 3,5 yıllık süreçte mahalle sakinlerimizin istediği bütün yollar ve sokaklar, kilitli taş, asfalt ve satıh kaplama yapılacak" diye konuştu.

Sadıkhacı Mahallesi Muhtarı Ömer Topbaş da, yerleşim merkezinde yürütülen sıcak asfalt çalışmalarından dolayı Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun ile Fen İşleri ekiplerine teşekkür etti.