Beyşehir'e tenis kortu

Beyşehir'e tenis kortu
Beyşehir'e tenis kortu
KONYA (AA) - Beyşehir Belediyesi, ilçenin spor altyapısını güçlendirmek ve halkın sportif aktivitelere ilgisini artırmak amacıyla tenis kortu...

KONYA (AA) - Beyşehir Belediyesi, ilçenin  spor altyapısını güçlendirmek ve halkın sportif aktivitelere ilgisini artırmak amacıyla tenis kortu yaptırıyor.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, gazetecilere yaptığı açıklamada, Beyşehir'de yine bir ilke imza attıklarını dile getirerek, Beyşehir Gölü kıyısında Vuslat Park içerisinde yapımı devam eden tenis kortunun en kısa sürede Beyşehir halkının hizmetinde olacağını söyledi.

Beyşehir'in ilk tenis kortu ünvanına sahip olacak sahada çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirten Başkan Özaltun, şunları kaydetti:

"Beyşehir'i her anlamda zenginleştirmeye, değiştirmeye çalışıyoruz. Gelişen Beyşehir'e, yakışan tesisleri inşa ediyoruz. Göl kenarında, Vuslat Park içerisindeki tenis kortu çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar bittiğinde Beyşehir çok güzel bir tenis kortuna sahip olacak. İlçe sporuna önemli katkısı olacağına inandığımız tesisle, halkımızın tenis sporuyla tanışmasını da sağlayacağız. Spora ilgi duyan her yaş grubundan vatandaşımız bu sahadan faydalanabilecek."


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  YAŞ

  ,

  spor

  ,

  Belediye

  ,

  Sahadan

  ,

  ilçe

  ,

  başkan