Beyşehir'e yolcu otobüsü alındı

Beyşehir'e yolcu otobüsü alındı
Beyşehir'e yolcu otobüsü alındı
KONYA (AA) - Beyşehir Belediyesi'nce alınan yeni yolcu otobüsü hizmete başlıyor. Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, gazetecilere yaptığı...

KONYA (AA) - Beyşehir Belediyesi'nce alınan yeni yolcu otobüsü hizmete başlıyor. 

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, gazetecilere yaptığı açıklamada, uzun zamandan beri eksikliği hissedilen bir yolcu taşıma otobüsünü kurum bünyesine dahil ettiklerini söyledi.

Otobüsün dış cephesine ilçenin tarihi mekanlarının görsellerinin yer aldığı giydirmelerin yapıldığını anlatan Özlatun, Beyşehir Belediyesi'nin sosyal belediyecilik yönünün bundan böyle daha da ön planlara çıkmaya başlayacağını dile getirdi.

Özaltun, şöyle konuştu:

"Araç filomuza dahil ettiğimiz 46 yolcu kapasiteli bu son otobüsümüzü ise Belediyemizin çeşitli sosyal ve kültürel aktiviteler kapsamında uzun yol seyahatlerinde ve futbol takımımızın ilçe dışında yapacağı müsabakalara götürüp getirme gibi yolculukların yanısıra çok amaçlı olarak kullanabileceğiz. Böylece Belediye bünyemizdeki sosyal ve kültürel aktivitelerin ilçemizde daha da gelişmesinin ve canlanmasının önünü açmış olacağız. Önümüzdeki günlerde hizmet vermeye başlayacak olan otobüsümüzün ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum."