BİMDER, TEOG'da başarılı olan öğrencileri ödüllendirecek

BİMDER, TEOG'da başarılı olan öğrencileri ödüllendirecek
BİMDER, TEOG'da başarılı olan öğrencileri ödüllendirecek
KONYA (AA) - Bozkır İmam Hatip Mezunları ve Gönüllüleri Derneği (BİMDER), TEOG'da başarılı olan öğrencileri ödüllendirecek.Bimder, Kildere Ortaokulu...

KONYA (AA) - Bozkır İmam Hatip Mezunları ve Gönüllüleri Derneği (BİMDER), TEOG'da başarılı olan öğrencileri ödüllendirecek.

Bimder, Kildere Ortaokulu Okul Müdürünün talebi üzerine çocukların TEOG sınavında başarısını artırabilmek için düzenlenen öğrenciler arası yarışmaya sponsor oldu. 

TEOG sınavına girecek öğrencilerin başarısı için yapılacak yarışma ile öğrencilere çeşitli hediyeler verilecek.

Yarışma ödülleri BİMDER tarafından okul idaresine teslim edildi. Okul Müdürüne teslim edilen hediyeler ise TEOG sınavI sonuna kadar okulda sergilenecek ve öğrencilerin ders çalışmaya teşvik edilmesi sağlanacak.

TEOG sınavında başarılı olan öğrencilere, tablet bilgisayar , bisiklet, çeyrek altın , saat, Mp3 Player, gömlek gibi çeşitli hediyeler verilecek.

BİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Görür, okul müdüründen gelen talebi yönetim olarak değerlendirdiklerini belirtti.

Dernek olarak okula destekte bulunma kararına vardıklarını ifade eden Görür, "Derneğimiz imkanları ölçüde Bozkır gençliğinin yarınlarına hizmet etmeyi amaçlamaktadır. Her etkinliğimizde olduğu gibi derneğimize maddi desteklerini esirgemeyen hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz. Onların destekleri ile Bozkır'da birbirinden güzel hizmetleri yapmaya devam edeceğiz" dedi.