Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Konya'da

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Konya'da
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Konya'da
- Çelik, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez'in babası Hasan Etyemez'in Ereğli ilçesindeki cenaze törenine katıldı

KONYA (AA) - Dün hayatını kaybeden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez'in babası Hasan Etyemez,  bugün Konya'nın Ereğli ilçesinde toprağa verildi.

Alzheimer hastalığı nedeniyle 6 aydır tedavi gördüğü öğrenilen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez'in babası Hasan Etyemez (88), dün Konya'nın Ereğli ilçesinde vefat etti.

Hasan Etyemez için ilçe merkezindeki Ulu Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Bakan Yardımcısı Halil Etyemez ve kardeşleri, cami önünde taziyeleri kabul etti.

Cenaze törenine katılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik de Etyemez'e başsağlığı diledi. Hasan Etyemez'in cenazesi, kılınan namazın ardından Meydanbaşı Mezarlığı'nda gözyaşları arasında toprağa verildi. 5 çocuk babası olan Hasan Etyemez'in eşi Elife Etyemez'in 8, kızı Şehrinaz Etyemez'in de 2 yıl önce hayatını kaybettiği öğrenildi.

Törene, AK Parti Konya Milletvekilleri Cem Zorlu, Kerim Özkul, Konya Valisi Muammer Erol, Karaman Valisi Murat Koca, Konya İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Emin Dursun, Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Ereğli Kaymakamı Şakir Erden, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bürokratları, Etyemez'in yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.