Cihanbeyli Belediye Başkan Kale, yatırımları inceledi

Cihanbeyli Belediye Başkan Kale, yatırımları inceledi
Cihanbeyli Belediye Başkan Kale, yatırımları inceledi
KONYA (AA) - Mahallelerdeki yatırımları Belediye Meclis üyeleriyle birlikte yerinde inceleyen Başkan Kale, mahalle sakinleri ile sohbet...

KONYA (AA) - Mahallelerdeki yatırımları Belediye Meclis üyeleriyle birlikte yerinde inceleyen Başkan Kale, mahalle sakinleri ile sohbet etti.

Mahallelerde kilitli parke taş ve yol kumlama çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, "Karatepe, Üzerliktepe, Gölyazı, Taşpınar, Günyüzü ve Yapalı mahallelerimizde yatırımlarımızı Belediye Meclis üyelerimizle birlikte inceledik. Gölyazı Mahallemize kazandırmış olduğumuz sentetik çim sahamızda incelemelerde bulunduk. Genç kardeşlerimize sözümüz vardı ve o sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

Mahallelerde vatandaşlarla sohbet eden Başkan Kale, sıkıntılarını dinledi.

1 Kasım'ın Yeni Türkiye hedefi için çok önemli ve dönüm noktası olduğunu ifade eden Kale, "Halkımızın doğrudan yana karar vereceğine inanıyorum. Türkiye'mizin ve Konya'mızın medarı iftarı Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu hocamıza yakışır bir netice almamız ve sahip çıkmamız gerekiyor" dedi.

Başkan Kale, mahalle gezilerinde çocuklara hediyeler dağıtarak hatıra fotoğrafı çektirdi.