"Daha iyi bir Rangelov seyrettirmek için çabalayacağım"

"Daha iyi bir Rangelov seyrettirmek için çabalayacağım"
"Daha iyi bir Rangelov seyrettirmek için çabalayacağım"
- Torku Konyasporlu futbolcu Rangelov: "Geride bıraktığımız sezondan daha iyi bir Rangelov izlettirmek için her şeyimi sahaya koyacağıma taraftarlarımızın inanmasını istiyorum"

KONYA (AA) - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Torku Konyaspor'un Bulgar golcüsü Dimitar Rangelov, yeni sezonda, geçen yıldan daha iyi bir Rangelov izlettirmek için her şeyini sahaya koyacağını söyledi.

Rangelov, kulüp sitesinden yaptığı açıklamada, yeni sezon hazırlıklarına Erzurum'da yapılan kampla başladıklarını ifade etti.

Avusturya'da ikinci etap çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Rangelov, "Bu sürede yapılması gerekenleri yapıyoruz. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız var. Onların bir yabancılık çektiğini düşünmüyorum. Çünkü burada gerçekten bir aile ortamı var. Yoğun tempoda çalışıyoruz" dedi.

Rangelov, sezon başında kendilerine belirli hedefler koyduklarını, hedefsiz bir takım olmayacağını vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Geçen sezona takılı kalmamamız lazım. Ortada yakalanan bir başarı var. Ama bu başarı beraberinde bize daha büyük sorumluluklar da yükledi. Yeni sezonda mutlaka bir önceki sezonun üzerinde bir sıralamada ligi tamamlamalıyız ki kendimize başarılı diyebilelim. Bunun için mücadele edeceğiz. Bireysel olarak da takıma ne kadar çok katkı sağlarsam bu beni o kadar çok mutlu eder. Profesyonel anlayışın da bunu gerektirdiğine inanıyorum. Gol atarım, asist yaparım veya mücadelemle takım başarısına katkı sağlarım. Önemli olan bu. Bu sezon, geride bıraktığımız sezondan daha iyi bir Rangelov izlettirmek için her şeyimi sahaya koyacağıma taraftarlarımızın inanmasını istiyorum."