Ereğli Polis MYO öğrencileri fotoğraf atölye çalışması yaptı

Ereğli Polis MYO öğrencileri fotoğraf atölye çalışması yaptı
Ereğli Polis MYO öğrencileri fotoğraf atölye çalışması yaptı
KONYA (AA) - Ereğli'de eğitim gören Polis Meslek Yüksek Okulu öğrencileri Anadolu Fotoğraf  ve Sinema Amatörleri Derneğinden temel fotoğraf çekim...

KONYA (AA) - Ereğli'de eğitim gören Polis Meslek Yüksek Okulu öğrencileri Anadolu Fotoğraf  ve Sinema Amatörleri Derneğinden temel fotoğraf çekim kursu aldı.

Atatürk Kültür Parkında yapılan atölye çalışmasıyla temel fotoğraf çekimi kurslarını tamamlayan 42 polis okulu öğrencisi bilgi ve donanımlarına fotoğrafçılığı ekledi.

Fotoğraf çekimi atölye çalışması hakkında bilgiler veren Anadolu Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Dernek Başkanı Yavuz Görür, ''Polis adayı öğrencilerimize bugün fotoğrafçılık hayatlarında bilmeleri, dikkat etmeleri gereken diyafram, enstantane, iso, ayarları, portre, manzara gibi fotoğrafçılık konularını çeşitli yardımcı ekipman ve makinelerin verimli kullanımı ile ilgili pratik bilgiler verdik'' dedi.

"Geleceğin Türk polisi adayı öğrencilerinin, mesleki hayatlarında, başarılarında suç ve suçlularla mücadelelerinde katkımızın olacağını düşünmek bile bizi çok mutlu ediyor, onurlandırıyor" diyen Görür, şunları kaydetti:

''Verilen fotoğrafçılık eğitimi sonrası bize teşekkür eden öğrencilere, bize değil sizin gelecekte daha donanımlı başarılı birer polis olmanız için gayret gösteren, bu imkanı size ve bize sunan Ereğli Polis Meslek Yüksek Okulu müdürünüz Ali Kurbi beye ve idarecilerimize teşekkür edin diyorum. Biz kendilerine çok çok teşekkür ediyoruz."