Genç MÜSİAD'ta Tecrübe Paylaşım programları sürüyor

Genç MÜSİAD'ta Tecrübe Paylaşım programları sürüyor
Genç MÜSİAD'ta Tecrübe Paylaşım programları sürüyor
- Genç MÜSİAD Konya Şubesi'nce düzenlenen Tecrübe Paylaşım programına bu hafta AK Parti Konya Milletvekili Adayı Ömer Ünal konuk oldu

KONYA (AA) - Genç MÜSİAD Konya Şubesi tarafından düzenlenen Tecrübe Paylaşım programına bu hafta AK Parti Konya Milletvekili Adayı Ömer Ünal konuk oldu.

MÜSİAD Konya Şubesi Salonu'nda gerçekleştirilen programın açılış konuşmasını yapan Genç MÜSİAD Konya Şube Başkanı Emre Babayiğit, ülke gündeminin son derece yoğun olduğunu söyledi.

7 Haziran seçiminin ardından siyasi ve ekonomik istikrarın sekteye uğradığını belirten Babayiğit, "Seçimlerin hemen ardından baş gösteren terör olayları ve oluşan siyasi boşluk ülkemizi her alanda olumsuz etkiledi. Bu noktada 1 Kasım seçimlerinin önemi ülkemizin geleceği açısından bir kat daha arttı" dedi.

Ömer Ünal ise konuşmasında, terör olayları karşısında milletin kenetlendiğini dile getirdi.

Terör karşısında kardeşlik duygularının arttığına dikkati çeken Ünal, şunları kaydetti:

"Devletimiz ve hükümetimiz terörle mücadeleyi, tüm imkanlarını seferber ederek etkin şekilde sürdürdü. Herhangi bir boşluğa meydan vermedi. Yaşanan olaylardan toplum olarak elbette her alanda olumsuz etkilendik. Ekonomimiz büyük çapta zarar görmese de yine de bir duraklama oldu. Büyük yatırımların ve yeni projelerin askıya alındığına şahit olduk. Ülkemizin tek başına iktidarlar döneminde her alanda gelişimini daha hızlı gerçekleştirdiği bir gerçektir. Bu noktada 1 Kasım seçimleri ülkemizin geleceği açısından bir dönüm noktası olacaktır. Ülkemizin dünya üzerinde ve bölgesinde güçlü olması, millet olarak elde ettiğimiz kazanımlarımızın kaybedilmemesi, her alanda yakaladığımız istikrarın sürmesi için 1 Kasım seçimleri hayati öneme sahiptir."

Programın sonunda Babayiğit, Ünal'a günün anısına hediye takdim etti.