Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Konya Milletvekili adayı Hüsnüye Erdoğan, seçim çalışmaları için geldiği Seydişehir'de nakış sergisi açılışı yaptı

KONYA (AA) - AK Parti Konya Milletvekili adayı Hüsniye Erdoğan, seçim çalışmaları için geldiği Seydişehir'de makine nakış sergisi açtı.

Gökhüyük Mahallesinde Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan yıl sonu sergisinin açılışında konuşan Erdoğan, "El emeği göz nuru sarf ederek ortaya çıkardıkları eserlerden dolayı hanım kardeşlerimizi kutluyorum" dedi.

Geçmişte üvey evlat muamelesi gören kadınların, AK Parti döneminde daha özgür olduğunu dile getiren Erdoğan, "Yasakçı zihniyet dönemine geri dönmek istemiyorsak, herkes için yaşanılabilir bir ülke olmasını istiyorsak, bizi bu davada yalnız bırakmayın" diye konuştu.

Erdoğan, Çözüm Sürecinin önemine işaret ederek, sevgi ve kardeşliğin hakim olması için çözüm sürecine sahip çıkılması gerektiğini vurguladı.

Seçim çalışmalarında Erdoğan'a, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Kadın Kolları Başkanı Fatma Görür ve İl koordinatörü Uğur Erdoğan eşlik etti.