Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KONYA (AA) - Seydişehir'de oluşturulan "Seydişehir İçin Birlikteyiz Platformu" toplantısında Başbakan Ahmet Davutoğlu'na sivil toplum kuruluşlarının...

KONYA (AA) - Seydişehir'de oluşturulan "Seydişehir İçin Birlikteyiz Platformu" toplantısında Başbakan Ahmet Davutoğlu'na sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri destek verdi.

Adila Baysal Kültürevi salonunda düzenlenen toplantıya ilçede faaliyet gösteren oda ve dernek başkanlarının yer aldığı sivil toplum kuruluşları katıldı.

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer tarafından okunan Seydişehir İçin Birlikteyiz Platformu bildirisinin altına imza atan katılımcılar, Davutoğlu'nun destekçisi olduklarını belirtti.

Konurer, oda, dernek başkanları ve sivil toplum kuruluşlarına, verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

İlçenin STK temsilcileriyle Seydişehir için Birlikteyiz Platform toplantısında bir araya gelerek Davutoğlu'na 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde destek vermenin çok önemli olduğunu ifade eden Konurer, "Her insanın gönlünde bir aslan yatar. Herkesin bir görüşü var. Buna saygı duyuyoruz. Ama ilçemizin menfaatleri söz konusu olunca siyasi görüşlerinizi bir tarafa bırakarak Başbakanımıza destek verip sahip çıkmanız bir duyarlılık göstergesidir" diye konuştu.