Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
KONYA (AA) - MHP Konya milletvekili adayı Hüseyin Oprukçu ve Osman Nuri Atçeken, beraberinde İlçe Teşkilatı Başkanı İrfan Aksoy ile birlikte seçim...

KONYA (AA) - MHP Konya milletvekili adayı Hüseyin Oprukçu ve Osman Nuri Atçeken, beraberinde İlçe Teşkilatı Başkanı İrfan Aksoy ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında Ereğli Şeker Nakliyecileri Kooperatifini ziyaret etti.

Şeker Nakliyecileri Kooperatifi Başkanı Seçkin Çetin ve nakliyeci esnafıyla buluşan Oprukçu, burada yaptığı açıklamada, halka en yakın adayın kendisi olduğunu söyledi.

Belediye Başkanlığı yaptığı 5 yıl boyunca Ereğli'de huzur olduğunu ve kendisine güvenen hiçbir Ereğlili'yi pişman etmediğini ifade eden Oprukçu, şunları söyledi:

"Ereğli'de akşam saatlerinde hayat yoktu. Gazinoları şehir dışına çıkardık ve Ereğli huzur buldu. Memur evlerini temizledik ve sosyal alan haline getirdik. Ulu Caminin önündeki harabeyi yıktık ve camimize yakışır bir meydan haline getirdik Şimdi daha fazlası için, yarım kalanları tamamlamak için sizlerden destek istiyorum."