Genel Seçimlere Doğru

Genel Seçimlere Doğru
Genel Seçimlere Doğru
KONYA (AA) - AK Parti Konya Milletvekili Adayı Mehmet Babaoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Seydişehir ilçesinde sivil toplum kuruluşlarıyla bir...

KONYA (AA) - AK Parti Konya Milletvekili Adayı Mehmet Babaoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Seydişehir ilçesinde  sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldi.

Sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle bir restoranda buluşan Babaoğlu, burada yaptığı konuşmada,   AK Parti iktidarında ülkeye ve ilçeye çok büyük yatırımlar yapıldığını söyledi.

KOP eylem planıyla Seydişehir'in tarımsal kalkınmasına büyük katkı sağlandığını vurgulayan Babaoğlu, şunları söyledi:

"KOP başkanlığında özel idare ve kurum işbirlikleriyle KOP tarım eylem planı yaptık. Kapalı sulama, damlama ve gölet yapımlarıyla tarımda KDV'ye geçerek, büyük gelir elde ederek, çiftçilerimizin kalkınmasını sağladık. 2013 yılında KOP nüfus hareketliliği raporu hazırladık. İnsanların buradan niye göç ettiğini araştırdık ve çalışmalarını tamamladık. İlçenin kalkınma planını ona göre hazırladık. Seydi-Park Projesi bunun eseridir. Sivil toplum kuruluşlarının ardından muhtarlarımızla toplanacağız. 'Seydişehir Gelişim Gurubu' oluşturarak, ortak akıl üreterek birlikte çalışacağız. Herkesin görüşü ilçemizin kalkınması için önemlidir."

Babaoğlu daha sonra mahalle gezilerine çıkarak seçmen buluştu.