Görev yeri değiştirilince tabancayla rastgele ateş açtı

Görev yeri değiştirilince tabancayla rastgele ateş açtı
Görev yeri değiştirilince tabancayla rastgele ateş açtı
- Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde sağlık memuru olarak çalışırken görev yerinin değiştirildiğini ileri süren kişi, silahla rastgele ateş açtı - Uzun süre polislere direnen ve kendini vurmakla tehdit eden sağlık memuru, yakınları tarafından ikna edilebildi

KONYA (AA) - Konya'da, hastanedeki görev yerinin değiştirildiğini ileri süren sağlık memuru, silahla etrafa rastgele ateş açtı.

Merkez Selçuklu ilçesi Bosna Hersek Mahallesi'nde bir kişinin boş arazide silahla rastgele ateş açtığı ihbarını alan polis ekipleri, kısa sürede olay yerine gitti.

Geniş güvenlik önlemi alan ekipler, Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde sağlık memuru olarak çalıştığı ve görev yerinin değiştirilmesine tepki gösterdiği öğrenilen O.E'yi (37) eyleminden vazgeçirmeye çalıştı.

Yanına kimseyi yaklaştırmayan ve zaman zaman başına dayadığı tabancayla etrafa ateş açarak polislere hakaret eden O.E'nin yakınları da kısa sürede olay yerine geldi.

Kendini öldürmekle tehdit ederek kızını yanına alan O.E, bir süre sonra yakınları tarafından ikna edilerek elindeki silah alındı.

Gözaltına alınan O.E, Bosna Hersek Polis Merkezine götürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.