Hakkari'deki terör saldırısı

Hakkari'deki terör saldırısı
Hakkari'deki terör saldırısı
KONYA (AA) - Konya Basın Konseyi (KBK) Başkanı Mustafa Tatlısu, Hakkari'deki terör saldırısını kınadı.Tatlısu, yayımladığı mesajında, Türkiye'nin...

KONYA (AA) - Konya Basın Konseyi (KBK) Başkanı Mustafa Tatlısu, Hakkari'deki terör saldırısını kınadı.

Tatlısu, yayımladığı mesajında, Türkiye 'nin huzuruna, birlik ve bütünlüğüne yönelik saldırıların olduğunu vurguladı.

Uluslararası istihbarat örgütleri ve taşeronları ile Türkiye'nin hızlı yükselişini hazmedemeyenlerin hesap yaptığı ülke haline geldiğine dikkati çeken Tatlısu, şu görüşlere yer verdi:

" Dünya devi ülkeleri dahi her alanda geçen, yüzyıllık planlarla yoluna devam eden ülkemizle ilgili, batılıların, iç ve dış düşmanların hesap yapmaları bir tarafa, alet olanların işbirliği yapanların ve ellerindeki medya gruplarıyla iftiraya sarılanların daha çok üzdüğü bir ülke olamaz. Son 48 saatte bir kez daha görülmüştür ki terör medyası, paralel medya ve işbirlikçi medya ülkenin moral ayarlarıyla oynamış, küçük hesaplarıyla büyük yaralar açma gayretine girişmiştir. Önceden hazırlanan twetlerle, haberlerle milli maç saatini beklemiş ve doğuda terör örgütü askerimize kurşun sıkarken, bu işbirlikçiler batıda kalemlerini silah yapıp milli moralimize suikast girişiminde bulunmuştur. Art niyetli, iki yüzlü ve paralel hesaplarıyla devleti zayıflatmak isteyen, iktidarı düşürmeyi arzulayan bu medyaya son bir kez çağrıda bulunmayı görev addediyoruz. En fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğu bir dönemde son çağrımızın muhataplarına en şiddetli kınamayla tepkimizi gösteriyor, vatanımız için, milletimiz için canlarını seve seve veren güvenlik güçlerimize Allah'tan rahmet, tüm milletimize başsağlığı diliyoruz."