Hemşireler Günü

Hemşireler Günü
Hemşireler Günü
KONYA (AA) - Beyşehir'de sağlık çalışanları Hemşireler Günü'nü düzenlenen etkinlikle kutladı.Beyşehir Devlet Hastanesi tarafından Hemşireler Haftası...

KONYA (AA) - Beyşehir'de sağlık çalışanları Hemşireler Günü'nü düzenlenen etkinlikle kutladı.

Beyşehir Devlet Hastanesi tarafından Hemşireler Haftası kapsamında bir otelde etkinlik düzenlendi.

Konya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Gökhan Darılmaz, Konya'daki 23 hastane içerisinde Beyşehir Devlet Hastanesinin 2014 yılında birliğe bağlı hastaneler içerisinde şampiyon hastane olduğunu söyledi.

Bundan dolayı hastane yöneticileri ve çalışanlarını kutlayan Darılmaz, "Sağlık çalışanları işlerini yaparken hayır duası alıyor. Ama beddua alma ihtimalleri de var. Yaptığımız işin mutlaka hakkını vermeliyiz. Sağlık çalışanları son 13 yılda istisnasız, kesinlikle bütün birimler göz önüne alındığında kendini en iyi yenileyen, en iyi modernize eden ve halk nazarında da en fazla takdiri alan kurum ve kuruluştur" dedi.

Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük de hemşirelerin nezdinde tüm sağlık çalışanlarının gününü kutladı.

Konuşmalardan sonra Darılmaz, Beyşehir Devlet Hastanesi Yöneticisi Uz. Dr. Hüseyin Kosat'a teşekkür belgesini takdim etti.

Başıbüyük de günün anısına Darılmaz ile Tıbbi Hizmetler Başkanı Mustafa Parlayıcı'ya Beyşehir Gölü ve tarihi Taşköprü'yü yansıtan bir tablo hediye etti. 


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  Kamu

  ,

  Hediye

  ,

  kurum

  ,

  şampiyon

  ,

  Beddua