İHH, Beyşehir'de kurban bağışı kabul etmeye başladı

İHH, Beyşehir'de kurban bağışı kabul etmeye başladı
İHH, Beyşehir'de kurban bağışı kabul etmeye başladı
KONYA (AA) - Beyşehir ilçesinde, İnsani Yardım Derneği (İHH) tarafından açılan yardım ve irtibat bürosunda, kurban bağışlarının kabul edilmeye...

KONYA (AA) - Beyşehir ilçesinde, İnsani Yardım Derneği (İHH) tarafından açılan yardım ve irtibat bürosunda, kurban bağışlarının kabul edilmeye başlandığı bildirildi.

İHH Beyşehir Temsilcisi İsmail Efe, gazetecilere yaptığı açıklamada, Merkez Çarşı Camisi yanında yardım ve irtibat bürosu açtıklarını belirterek, "Sabit büromuzda İHH olarak Beyşehir'de de hayırsever vatandaşlarımızdan makbuz karşılığında zekat, sadaka ve her türlü bağış ve yardımları kabul etmeye başladık. Büromuzda ayrıca kurban bayramı öncesinde kurban bağışı da kabul edilmektedir" dedi.

Kurban bağışında bulunmak isteyenlerin irtibat bürosuna başvuruda bulunabileceklerini vurgulayn Efe, "İHH, ülkemliz dışında uluslararsı bir boyuta ulaşarak dünyada en çok tanınan ve güvenilen bir yardım kuruluşu ünvanına kavuşmuştur. Bu yıl 99 ülkede kurban kesimi yapacak olan İHH'da bir kurban bedeli 550 liradır" dedi.