Karabulut, BYEGM'de daire başkanı oldu

Karabulut, BYEGM'de daire başkanı oldu
Karabulut, BYEGM'de daire başkanı oldu
KONYA (AA) - Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Konya İl Müdürü Tuncay Karabulut, Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğünde...

KONYA (AA) - Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Konya İl Müdürü Tuncay Karabulut, Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğünde (BYEGM) daire başkanlığı görevine atandı.

Konya'da 3 yılı aşkın süredir kurucu il müdürü olarak görev yapan Karabulut, yaptığı açıklamada; "İl Müdürlüğü olarak, gazetecilik mesleğinin tüm zorluklarına rağmen, bu görevi layığı ile yerine getirmeye çalışan, bu yolda emek harcayan basın mensuplarımıza her zaman ve her platformda destek olmaya çalıştık, Allah izin verirse bundan sonra bu desteğimizi Ankara 'dan vermeye devam edeceğiz" dedi.

Karabulut, Anadolu basınının karşılaştığı sorunların çözülmesi ve her platformda temsil edilmesi noktasında gayret göstermeye devam edeceğini belirtti.

Karabulut ayrıca, çalışmalarında desteklerinden dolayı başta Konya Valisi Muammer Erol, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, milletvekilleri, diğer yetkililer ile basın yayın kuruluşlarının sahipleri ve çalışanlarına teşekkür etti.