Karapınar Kaymakamı Yıldırım'a veda yemeği

Karapınar Kaymakamı Yıldırım'a veda yemeği
Karapınar Kaymakamı Yıldırım'a veda yemeği
KONYA (AA) - Gaziantep İslahiye Kaymakamlığına atanan Karapınar Kaymakamı Ramazan Yıldırım'a ilçede veda yemeği verildi.Karapınar Belediye Başkanı...

KONYA (AA) - Gaziantep İslahiye Kaymakamlığına atanan Karapınar Kaymakamı Ramazan Yıldırım'a ilçede veda yemeği verildi.

Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, bir tesiste düzenlenen yemekte, Kaymakam Yıldırım ile görev yaptığı süre içinde ilçe adına önemli hizmetlere imza atıldığını söyledi.

Kaymakam Yıldırım'ın Karapınar'ın gelişmesinde önemli katkıları olduğuna işaret eden Yaka, "Yer değiştirmeler devlet memurluğunun bir gereğidir. Bundan sonrada başarılı çalışmalarına Islahiye de devam etmesini diliyorum. İlçemize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Yıldırım ise Karapınar'da severek iyi hizmetler yaptığına inandığını dile getirdi.

Uyumlu ve örnek çalışmalar ile ülke ekonomisine katkı yapacak ciddi yatırımlara öncülük ettiklerini vurgulayan Yıldırım, ''Önümüzdeki yıllar içerisinde Karapınar daha iyi yerlere gelecektir. Burası benim ikinci memleketim. Ben u daveti veda olarak kabul etmiyorum. Görev yaptığım süre içerisinde yanımda olan herkese teşekkür ediyorum'' diye konuştu.