Karapınar Ziraat Odası Başkanı Bozaklı, yeni delegelerle bir araya geldi

Karapınar Ziraat Odası Başkanı Bozaklı, yeni delegelerle bir araya geldi
Karapınar Ziraat Odası Başkanı Bozaklı, yeni delegelerle bir araya geldi
KONYA (AA) - Karapınar Ziraat Odası Başkanı Hikmet Bozaklı, yeni seçilen oda delegeleri ile bir araya geldi.Şubat ayında yeni yönetim kurulu ve...

KONYA (AA) - Karapınar Ziraat Odası Başkanı Hikmet Bozaklı, yeni seçilen oda delegeleri ile bir araya geldi.

Şubat ayında yeni yönetim kurulu ve meclisinin belirleneceğini söyleyen Başkan Bozaklı, görev yaptıkları süre içerisinde çiftçinin parasını israf etmediklerini söyledi.

Karapınar Ziraat Odası'nın Türkiye genelindeki 930 ziraat odası içerinde ilk 20'de olduğunu belirten Başkan Bozaklı, "Görevimizi iyi hizmetler yaparak bırakmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnanıyorum ki; yeni seçilecek arkadaşlar Karapınar tarımını daha üst noktalara taşıyacakladır" dedi.

Başkan olarak görev yaptığı 10 yıl içerisinde odalarının omzunu yere düşürmediklerini belirten Başkan Bozaklı şunları ifade etti:

"Çiftçilerimize layık olabilmek ve onlara en iyi hizmeti sunabilmenin peşinde olduk ve bunu başardık. Ekip arkadaşlarımız ile birlikte Ziraat odasını borç alan bir kurumdan gelir elde eden kurum haline getirdik. Odamızın omzunu yere düşürmeyerek itibarını artırdık. Son olarak yeni 4 katlı hizmet binasının büyük bölümünü tamamladık. Bunun yanısıra çitçilerimizin kullanabileceği ekipmanları kazandırdık. Görevimiz bırakırken arkada eserler bırakmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni seçilecek arkadaşlara başarılar diliyorum."

Daha sonra yeni delegelere tanışma yemeği verildi.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  KONYA

  ,

  Ziraat

  ,

  başkan

  ,

  kurum

  ,

  yönetim

  ,

  hizmet