Karatay Belediyesi ihtiyaç sahiplerini unutmadı

Karatay Belediyesi ihtiyaç sahiplerini unutmadı
Karatay Belediyesi ihtiyaç sahiplerini unutmadı
KONYA (AA) - Karatay Kent Konseyi Karatay'da tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere yardım elini uzatarak çeşitli eşya yardımında bulunmaya devam...

KONYA (AA) - Karatay Kent Konseyi Karatay'da tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere yardım elini uzatarak çeşitli eşya yardımında bulunmaya devam ediyor.

Karatay Belediye  Başkanı Mehmet Hançerli, İhtiyaç sahibi ailelerin her zaman yanında olduklarını belirtti.

Sosyal yardımlara bütçeden önemli bir pay ayrıldığını ifade eden Hançerli, şunları kaydetti:

"Gerçekleştirilen hizmetlerle Karatay ilçemiz değişim süreci yaşarken, bunun yanında sosyal belediyecilik anlayışını da geliştirerek, nerede ihtiyaç sahibi bir aile var ise oraya koştuk. Yerel yönetimler olarak imkanlar çerçevesinde yardımlarımız sürecektir."

Karatay Kent Konseyi Başkanı Yusuf Güden ise Karatay Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğünce tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere çeşitli eşya yardımı yaptıklarını ifade etti.

Geçtiğimiz aylarda da bu tür sosyal amaçlı çalışmaları gerçekleştirdiklerini kaydeden Yusuf Güden, Karatay Kent Konseyi Gençlik Meclisi ve Kadın Meclisi ile birlikte yeni evlenecek olan iki çifte çeyiz seti ve bir ihtiyaç sahibi aileye beyaz eşya seti yardımında bulunduklarını bildirdi.


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  Beyaz

  ,

  Belediye

  ,

  Aile

  ,

  Kadın

  ,

  zaman

  ,

  sosyal

  ,

  kent