KGC'den, Konya Basın Yayın ve Enformasyon Müdürlüğüne ziyaret

KGC'den, Konya Basın Yayın ve Enformasyon Müdürlüğüne ziyaret
KGC'den, Konya Basın Yayın ve Enformasyon Müdürlüğüne ziyaret
KONYA (AA) - Konya Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Sefa Özdemir, Konya Basın, Yayın ve Enformasyon Müdürlüğüne atanan Cemil Paslı'ya hayırlı olsun...

KONYA (AA) - Konya Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Sefa Özdemir, Konya Basın, Yayın ve Enformasyon Müdürlüğüne atanan Cemil Paslı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Paslı, Konya basını için elinden gelen gayreti göstereceğini ifade etti.

İl müdürlüğü olarak vatandaşın doğru bilgiye vaktinde, doğru yollarla ulaşmasının gayreti içerisinde olacaklarını dile getiren Paslı, "İlgili makamların ve kamuoyunun zamanında ve doğru bilgilendirilmesi gayreti içinde olacağız. Aynı zamanda basın mensuplarımızın çalışmalarını kolaylaştırıcı imkanların oluşturulması için de faaliyetler yürüteceğiz" diye konuştu.

Özdemir ise mesleğin gelişmesi, basın mensuplarının haklarının korunması, basın kuruluşlarının her türlü destek ve imkanlardan yararlanması için birlik ve beraberlik içerisinde olmaları gerektiğini vurguladı.

KGC olarak yarım asrı geçkin süredir olduğu gibi bundan sonra da aynı duygular içerisinde olacaklarını belirten Özdemir, "Bu vesileyle göreve yeni gelen Cemil Paslı ile de aynı şekilde dayanışma içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.

 


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  Yayın

  ,

  Birlik