KGC'den Konya Emniyet Müdürü Demir'e ziyaret

KGC'den Konya Emniyet Müdürü Demir'e ziyaret
KGC'den Konya Emniyet Müdürü Demir'e ziyaret
KONYA (AA) - Konya Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Sefa Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Konya Emniyet Müdürü Mevlüt  Demir'i makamında ziyaret...

KONYA (AA) - Konya Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Sefa Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Konya Emniyet Müdürü Mevlüt  Demir'i makamında ziyaret etti.

Demir, göreve geldiği günden bu yana gerek Konya halkından gerek Konya basınından olağanüstü bir yakınlık ve teveccüh gördüğünü söyledi.

Sürekli ilçe ve mahallelerde halkla iç içe olduklarını belirten Demir, "Sorunlarını yerinde gördük, çözüm sözünü yine yerinde verdik. Bu da vatandaşlarımızın büyük bir beğenisini kazandı. Hiçbir kimseyi görüşü nedeniyle ayırmadan eşit ve adaletli bir hizmet vermenin çabası içerisinde olduğumuz için de görevimizde başarılı olduk ve kimsenin kalbini kırmadan yasalar çerçevesinde yardımcı olduk" dedi.

Özdemir ise Konya'da görev yapan basın mensuplarının daha rahat ve kolay gazetecilik yapmaları için ellerindeki tüm imkanları seferber ettiklerini dile getirdi.

Konya basınının sadece Konya'da değil Türkiye genelinde de önemli bir yer ve sorumluluğa sahip olduğunu aktaran Özdemir, "Basın mensuplarının daha rahat görev yapabilmeleri için resmi kurumların da desteğine ihtiyaç var. İnşallah bundan sonra arkadaşlarımız sizin de belirttiğiniz gibi görevlerini yaparken bir zorluk yaşamayacak ve halkımızın sesi olmaya daha kolay ulaşacak" diye konuştu.