Kocaman, 4 maçı işaret etti

Kocaman, 4 maçı işaret etti
Kocaman, 4 maçı işaret etti
- Torku Konyaspor Teknik Direktörü Kocaman: - "Önümüzdeki 4 maçlık periyot, aldığımız puanları pekiştirecek. Nereye doğru gidebileceğimiz açısında bir yön belirleyecek gibi gözüküyor"

KONYA (AA) - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Torku Konyaspor'un teknik direktörü Aykut Kocaman, önlerindeki 4 maçlık periyodun ligdeki konumları açısından belirleyici olacağını söyledi.

Kocaman, kulübün internet sitesinden yaptığı açıklamada, milli maçlar nedeniyle lige verilen aranın takıma iyi geleceğini belirtti.

Hafta boyunca, milli takımlarda olan ve hafif sakatlıkları bulunan futbolcuların eksikliğinde çalışacaklarını belirten Kocaman, "En azından bu arada onları dinlendirme ve iyileşmelerine katkıda bulunma adına fırsat bulduk" ifadesini kullandı.

Kocaman, önlerinde bulunan 4 maçlık periyodu değerlendirerek, şöyle devam etti:

"Önümüzde içeride Gaziantepspor ve Gençlerbirliği, dışarıda ise Medipol Başakşehir ile  Fenerbahçe maçları var. Önümüzdeki 4 maçlık periyot, aldığımız puanları pekiştirecek. Nereye doğru gidebileceğimiz açısında bir yön belirleyecek gibi gözüküyor. Bu 4 maçın içinde bizim grubumuzda olan takımlar var, bizim grubumuzun üzerinde olan kulüpler de var. Bu maçlar ileriye dönük olarak 'neler yapabiliriz?' açısından bana da birkaç cümle söylemem için fikir verecek."