KONESOB'dan Poçanoğlu'na ziyaret

KONESOB'dan Poçanoğlu'na ziyaret
KONESOB'dan Poçanoğlu'na ziyaret
KONYA (AA) - Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Ali Osman Karamercan ve Birlik Genel Sekreteri Ziya Yavuz, kısa bir süre...

KONYA (AA) - Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Ali Osman Karamercan ve Birlik Genel Sekreteri Ziya Yavuz, kısa bir süre önce Selçuk Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürlüğü görevine getirilen Ahmet Poçanoğlu'nu ziyaret etti.

Sivas İl Müftülüğü görevini yürüten ve kısa bir süre önce de Selçuk Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürlüğü görevine getirilen Ahmet Poçanoğlu, kendisini ziyaret eden KONESOB Başkanı Ali Osman Karamercan'a teşekkür ederek kurum çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Diyanet İşleri Başkanlığı'nın başta müftü ve vaizler olmak üzere bütün personelin mesleki bakımdan daha iyi yetişmelerini sağlamak ve hizmette verimliliklerini arttırmak amacıyla belirli bir program dâhilinde hizmet içi eğitim ihtisas kursları düzenlediğini hatırlatan Poçanoğlu, "Bu kurslar Yüksek İhtisas Merkez Müdürlüğümüzde düzenleniyor ve burada din görevlisi personelin eğitimlerini gerçekleştiriyoruz." dedi.