Konya'da Oto Drag Pisti'ne aydınlatma

Konya'da Oto Drag Pisti'ne aydınlatma
Konya'da Oto Drag Pisti'ne aydınlatma
KONYA (AA) - Saraçoğlu Mahallesinde hız tutkunlarına hizmet veren Oto Drag Pisti, akşam saatlerine kadar süren yarışların daha rahat tamamlanması...

KONYA (AA) - Saraçoğlu Mahallesinde hız tutkunlarına hizmet veren Oto Drag Pisti, akşam saatlerine kadar süren yarışların daha rahat tamamlanması için Karatay Belediyesi tarafından aydınlatıldı.

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Oto Drag Pisti'nde önceki yıllarda otopark, yeşil alan ve çevre düzenleme çalışmalarının yapıldığını belirtti.

Gelen talep üzere pistin gece aydınlatmasının yapılarak büyük bir eksikliğin giderildiğini ifade eden Hançerli, şunları kaydetti:

"Bahar sezonu için hazırlanan Darg Pistinin aydınlatılması  güvenlik açısından büyük önem arz ediyor. Saraçoğlu Mahallesi'nde bulunan tesiste önemli eksikler bir bir tamamlandı. Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile zaman zaman ortak çalışmalarda bulunduk. Oto drag pistine yapılan düzenlemelerle önemli bir eksik daha giderildi. Pist, uluslararası düzeyde yarışların yapılması açısından önemli. Konya sporuna önemli katkı sağlayacağına inanıyoruz."


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  çevre

  ,

  spor

  ,

  Belediye

  ,

  Akşam

  ,

  Oto

  ,

  Gece

  ,

  güvenlik

  ,

  zaman

  ,

  hizmet