Konya'da "Teşkilat İçi Saha Eğitim Programı" düzenlendi

Konya'da "Teşkilat İçi Saha Eğitim Programı" düzenlendi
Konya'da "Teşkilat İçi Saha Eğitim Programı" düzenlendi
KONYA (AA) - AK Parti Konya İl Başkanlığınca, sahada daha etkin olabilmek ve çalışmaları planlamak adına "Teşkilat İçi Saha Eğitim Programı"...

KONYA (AA) - AK Parti Konya İl Başkanlığınca, sahada daha etkin olabilmek ve çalışmaları planlamak adına "Teşkilat İçi Saha Eğitim Programı" düzenlendi.

AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, Konevi Kültür Merkezi'nde düzenlenen programda, 1 Kasım seçimleri için milletvekili adayları, aday adayları ve tüm teşkilat mensupları ile sahaya çıktıklarını söyledi

Konya'daki 14 kişilik listenin,  Türkiye , AK Parti ve Konya'ya en güzel hizmetleri yapacağına inandıklarını belirten Arat, şöyle devam etti:

"Biz, tüm adaylarımız ve teşkilat mensuplarımızla büyük bir uyumla kardeşlik hukuku ile hareket edeceğiz. Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Konya'ya olan sevgisi ve aidiyeti, bizim için büyük bir gururdur. Sayın Başbakanımızın kendi illerinden aday olmasını isteyen birçok il vardı. Ancak Sayın Başbakanımız, Konya'ya ve Konyalıya olan sevgi ve aidiyetini bir kez daha bizlere gösterdi ve Konya'dan aday oldu. İnşallah Sayın Başbakanımızın bu vefasına karşılık bizler de gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız ve 1 Kasım akşamı tek başına iktidar olmuş olarak sevincimizi yine birlikte yaşayacağız."

Konuşmaların ardından, Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Zekeriya Mızırak ile Doç. Dr. Ertan Özensel, teşkilat mensuplarına, sahada dikkat etmesi gereken söylem ve tavırlar hakkında bilgi verdi. Seçim İşlerinden Sorumlu AK Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Levent Babacan ise sandık yönetiminin seçim günü yapması gerekenler konusunda sunum yaptı.